Komaprim 3v1 - báze
Kód: 0035596
Velikost balení:: 10 l
Skladem
| 0035599
€173,05
€143,02
bez DPH
Jednotková cena:
€17,31 / 1 l
Velikost balení:: 2.5 l
Skladem
| 0035597
€49,41
€40,83
bez DPH
Jednotková cena:
€19,76 / 1 l
Velikost balení:: 0,75 l
Skladem
| 0035596
€17,56
€14,51
bez DPH
Jednotková cena:
€23,41 / 1 l
Velikost balení:: 4,5 l
Skladem
| 0035598
€88,98
€73,54
bez DPH
Jednotková cena:
€19,77 / 1 l
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rozpouštědlové barvy 3 v 1 na kov |
|---|---|
| Barva: | tónovaná |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
